Belysning Vägglampor
1312818

Industrilampa. 1900-talets mitt.

Metall arm och skärm i grönlackerad plåt. Ställbar arm och skräm.
Höjd i "högsta" läget 125 cm.
Diameter på skärm 18 cm.

Ej funktionstestad. Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H162

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
148
178
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
5 maj 12:10
1 500 SEK
5 maj 12:09
1 200 SEK
4 maj 22:58
900 SEK
2 maj 14:48
500 SEK