Belysning Taklampor
1312880

Nordiska Kompaniet

(Sverige, 1902-)
Nordiska kompaniet, taklampa, sverige, 1940/50-tal.

Nordiska Kompaniet, Taklampa, Sverige, 1940/50-tal.

Lackerad. Perforerad skärm. Diameter 27, höjd ca 95 cm(höj och sänkbar). Märkt, 5448.

Ej funktionstestad. Åldersrelaterat slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H1
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
1 dag 5 timmar
1 100
108
131
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
7 maj 21:45
1 100 SEK
6 maj 9:51
500 SEK
1 maj 22:47
300 SEK