Design Övrigt
1312982

Fat, stengods, signerad daterad 2000.

Diameter 61 cm. Höjd 17 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
300 EUR