Möbler Speglar
1313166

Carl Malmsten, spegel, 1900-talets andra hälft.

Carl malmsten, spegel, 1900-talets andra hälft.

Spegel, med fanerad ram. Brickmärkt a tergo. 120 x 80 cm.

Smärre slitage. Märken.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
2 500 SEK