Konst Contemporary
1313182

Christina Knall

(Sverige, Född 1947)
Christina knall och ingrid nilsson olja på duk signerad.

Christina Knall och Ingrid Nilsson olja på duk signerad

"Lisseberg" 80 x 156 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK