Design Övrigt
1313344

Böhlmarks, troligtvis, bordslampa, 1930-tal.

Metall, devis svartlackerad. Ställbar arm och skärm.
Höjd 59, längd ca 47 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. ställvis hårdare. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V29

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
4 dagar 16 timmar
1 500
148
180
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
16 maj 12:35
1 500 SEK
14 maj 21:53
1 400 SEK
14 maj 19:28
300 SEK