Design Övrigt
1313345

Böhlmarks, bordslampa, 1930-tal.

Metall, delvis grönlackerad. Ställbar skärm.
Höjd ca 43, längd ca 43 cm.

Ej funktionstestad. Färgbortfall. Slitage, ställvis hårdare. Rostangrepp. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V29

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
3 200
315
381
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
5 maj 10:05
3 200 SEK
5 maj 9:25
3 000 SEK
3 maj 12:20
2 800 SEK
3 maj 12:20
2 800 SEK
3 maj 12:20
2 600 SEK