Design Möbler
1313365

Vico Magistretti, soffa "Maralunga"för Cassina 1900-talets senare del.

Vico magistretti, soffa "maralunga"för cassina 1900-talets senare del.

Två-sits, tygklädsel, ställbar rygg och armstöd, sitthöjd 38 cm, 160x75x80 cm

Bruksslitage. Hål (en av sittkuddarna) Smärre fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

4 000
394
476
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
6 maj 15:50
4 000 SEK
6 maj 14:27
3 500 SEK
6 maj 14:19
1 000 SEK
6 maj 12:19
800 SEK
3 maj 22:43
500 SEK