Belysning Bordslampor
1313503

Bordslampa, Art Deco, 1930-tal.

Bordslampa, art deco, 1930-tal.

Vitmetall med gjuten glasskärm dekorerad med sädesax. Höjd ca 38 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Senare sladd. Möjligen senare skärm.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V9
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
5 dagar 5 timmar
3 200
315
381
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
17 maj 13:26
3 200 SEK
16 maj 17:07
3 000 SEK
14 maj 10:01
2 000 SEK
13 maj 22:48
1 200 SEK