1313512

Barend van der Bruggen

(Frankrike, Född 1914)
Barend van der bruggen, olja på duk, signerad.

Barend van der Bruggen, olja på duk, signerad.

Folksamling på stranden. 61 x 51 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
3 000 SEK