1313615

Wilho Sjöström

(Finland, 1873-1944)
Wilho sjöström, olja på duk, signerad och daterad 1937.

Wilho Sjöström, olja på duk, signerad och daterad 1937.

Strandmotiv. 50,5x40,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar.

Övrigt

Dedikation

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
500 EUR