1313635

Tyko Sallinen

(Finland, 1879-1955)
Tyko sallinen, olja på duk, signerad.

Tyko Sallinen, olja på duk, signerad.

Stenig gård. 47x55 cm.

Åldersrelaterat slitage. Slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
600 EUR