Silversmycken, bergkristall, bla Karl Laine, Stigbert, mfl, 6 delar

Ringar storlek 17,25/54 och 18,5/58 (flexibel ringskena). Längd kedja ca 60 cm hänge ca 3 x 5 cm. En snurrebuss saknas.

Slitage. Nagg. Anlupen.

Utropspris
3 000 SEK