Design Övrigt
1313699

Per Sundstedt, golvlampa, "Mars", Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft.

Per sundstedt, golvlampa, "mars", ateljé lyktan, åhus, 1900-talets andra hälft.

Kromad metall, skärm i plast. Höjd inkl skärm 130, diameter 37 cm

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
2 500 SEK