Design Möbler
1313785

Antonio Citterio & Oliver Löw, bord ”Glossy” för Kartell, sent 1900-tal.

Antonio citterio & oliver löw, bord ”glossy” för kartell, sent 1900-tal.

Svartlackerad skiva, benställning av kromad metall, 193x120x71 cm

Bruksslitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
5 000 SEK