Design Möbler
1313812

LBG group (Leif & Bengt Troedsson) matbord "Rimbo (Haga)" Troeds Bjärnum 1970-tal.

Lbg group (leif & bengt troedsson) matbord "rimbo (haga)" troeds bjärnum 1970-tal.

Jakaranda, sarg med dekor, två iläggsskivor à 40 cm vardera, diameter 115, höjd 73 cm.

Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G1
Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
5 000 SEK