Joseph Beuys, skulptur/objekt, signerad och numrerad 547/550.
"Noiceless blackboard eraser". Ronald Feldman Fine Arts, Inc., New York. Ca 13 x 5 x 2 cm.
Smärre slitage. Något vågig etikett.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
10 000 SEK