Konst Contemporary
1313871

Joseph Beuys

(Tyskland, 1921-1986)
Joseph beuys, skulptur/objekt, signerad och numrerad 547/550.

Joseph Beuys, skulptur/objekt, signerad och numrerad 547/550.

"Noiceless blackboard eraser". Ronald Feldman Fine Arts, Inc., New York. Ca 13 x 5 x 2 cm.

Smärre slitage. Något vågig etikett.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
10 000 SEK