Möbler Övrigt
1313969

Bänk, sent 1800-tal.

Bänk, sent 1800-tal.
Bänk, sent 1800-tal.
Bänk, sent 1800-tal.
Bänk, sent 1800-tal.
Bänk, sent 1800-tal.

Bänk av fur med uppfällbar sits och underliggande förvaringsutrymme. Längd 152, bredd 48, höjd 46 cm.

Renoverad. Kompletterad. Slitage. Torrsprickor. Smärre skador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P10
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
3 400
335
407
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
5 maj 11:17
3 400 SEK
5 maj 11:17
3 200 SEK
5 maj 11:12
3 000 SEK
5 maj 11:12
2 800 SEK
5 maj 10:28
2 600 SEK