Glas Servisglas
1313970

GLASSERVIS, 37 delar. Bl.a. Kosta Junior, 1900-tal.

Glasservis, 37 delar. bl.a. kosta junior, 1900-tal.

Bestående av 9 vinglas, höjd 13,5 cm. 11 gröna vinglas, höjd 12,5 cm. 5 odekorerade stakvinsglas, höjd 11 cm, 6 selterglas, höjd 9 cm, 6 stakvinsglas, höjd 11 cm.

Små nagg. Olika dekor. Förgyllning med slitage.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

3 500
345
416
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
4 maj 13:10
3 500 SEK
4 maj 13:07
3 000 SEK
29 apr 16:05
2 000 SEK
28 apr 23:47
500 SEK