1314008

Tuomas Nelimarkka

(Finland, 1925-1997)
Tuomas nelimarkka, olja på duk, signerad och daterad -62.

Tuomas Nelimarkka, olja på duk, signerad och daterad -62.

Stående modell. 104 x 60 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
3 000 SEK