Möbler Skåp & Byråar
1314061

Vitrinskåp, 1900-talets början.

Fanerat med mahogny. Två fasta hyllplan. Välvd front. Hylla nedtill. Bredd 59, djup 33, höjd 150 cm.

Fanerskador. Löst krön medföljer. Nyckel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H164
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
3 300
326
395
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
15 maj 19:02
3 300 SEK
15 maj 18:31
3 100 SEK
15 maj 11:12
2 900 SEK
15 maj 9:52
2 700 SEK
14 maj 13:37
2 500 SEK