Hylla med sex plan och en låda. Fanerad med betsad mahogny. Bredd 60, djup 43, höjd 145 cm.
Slitage. Skador. Lagningar. Lösa delar medföljer.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10