Konst Äldre svensk konst
1314096

Fasadritning av Axel Nyström (1793-1868), akvarell, daterad 1857.

Fasadritning av axel nyström (1793-1868), akvarell, daterad 1857.

"Fasad åt sjön". 61 x 94 cm.

Ej examinerad ur ram, skador.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
5 000 SEK