Möbler Hyllor & Bokhyllor
1314109

Bokhylla, 1900-talets andra hälft.

Tudelad, med nederdel med draglucka, samt fyra utragslådor. Bredd 128, djup ca 42, höjd 188 cm

Slitage. Torrsprickor. Hyllplan till nederdel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N11

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
2 500
246
297
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
5 maj 10:32
2 500 SEK
5 maj 10:32
2 000 SEK
5 maj 10:31
1 000 SEK
5 maj 10:31
400 SEK
4 maj 14:46
300 SEK