Möbler Skåp & Byråar
1314117

Byrå, nyrenässans, 1800-talets slut.

Furu, bemålad, med sex utdragslådor. Bredd 81, djup ca 50, höjd 132 cm. Nyckel finns.

Slitage. Senare beslag. Senare målning. Renoverad. Kompletterad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N5

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 200
217
262
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
4 maj 22:08
2 200 SEK
30 apr 17:24
2 000 SEK