Möbler Skåp & Byråar
1314131

Byrå, 1900-talets första hälft.

Furu, bemålad, med beslag i mässing. Bredd 88, djup ca 48, höjd 102 cm.

Senare målning. Senare beslag. Slitage. Nyckel saknas.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
3 000 SEK