Design Övrigt
1314163

Bordslampa, AB. Stilarmatur, Tranås, 1970-tal.

Bordslampa, ab. stilarmatur, tranås, 1970-tal.

Mässing och glas. Etikettmärkt.
Höjd 41 cm.

Visst ytslitage Ej funktionstestad.

Klubbat pris
4 200
414
503
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
9
5 maj 11:04
4 200 SEK
5 maj 11:04
4 000 SEK
4 maj 18:23
3 900 SEK
8
4 maj 14:41
3 700 SEK
4 maj 14:41
3 500 SEK