Möbler Trädgårdsmöbler
1314165

Trädgårdsfåtöljer ett par, Melins, 1900-talets andra hälft.

Trädgårdsfåtöljer ett par, melins, 1900-talets andra hälft.

Gavlar av gjuten målad metal. Betsade träribbor. Märkt i godset. Sitthöjd 40, bredd 59 cm

Slitage.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
3 000 SEK