Möbler Trädgårdsmöbler
1314166

Trädgårdsbord, 1900-talets andra hälft.

Stomme av gjuten aluminium. Betsade brädor. Längd 140, bredd 75, höjd 70 cm.

Slitage. Torrsprickor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N1
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
2 200
217
262
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
10 maj 17:39
2 200 SEK
8 maj 10:13
2 000 SEK
8 maj 10:13
1 925 SEK
8 maj 9:01
1 800 SEK
4 maj 9:57
1 650 SEK