Möbler Speglar
1314210

Spegel, sent 1800-tal.

Spegel, sent 1800-tal.
Spegel, sent 1800-tal.
Spegel, sent 1800-tal.
Spegel, sent 1800-tal.

Bronserad. Skuren dekor.
Höjd 204, bredd 95 cm.

Slitage. Krackelering. Färgbortfall. Bytt bakstycke. Senare glas.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
3 000 SEK