Möbler Fåtöljer & Soffor
1314213

Soffa 1960/70-tal Danmark

Soffa 1960/70-tal danmark.
Soffa 1960/70-tal danmark.
Soffa 1960/70-tal danmark.
Soffa 1960/70-tal danmark.

Två-sits, betsat trä, lösa dynor, sitthöjd ca 40 cm, 134x75x78 cm

Bruksslitage. Repor. Avnött.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK