1314233

Ljusstakar, ett par, rokokostil, tenn, 1800-tal.

Fantasistämplar. Ljuspipa med lösa ljusmanschetter på balusterformat skaft, på klockad fot med vridna åsar. Höjd 23,5 cm.

Slitage.

Alexander Johansson
Alexander Johansson
+46 (0) 70 788 84 71

Utropspris
2 500 SEK