Klockor & Ur Armbandsur
1314363

must de CARTIER, Tank, armbandsur, 23 x 23,5 (30,5) mm

Must de cartier, tank, armbandsur, 23 x 23,5 (30,5) mm.

förgyllt silver, quartz, mineralglas, läderband, viklås, ca 1990, box.

Caliber 90, Boettnr. 63216/ 590005

Skadad boett. Repor. Ej funktionstestad.

Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23

Utropspris
4 000 SEK