Konst Skulptur
1314454

Byst, signerad G. Möerlin. Tidigt 1900-tal.

Byst, signerad g. möerlin. tidigt 1900-tal.

Alabaster och brons, stensockel.
Höjd 15 cm.

Något läs i skarvarna. Smärre slitage. Några repor.

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art + Design 632

541. Elsa Thoresen, Varelse.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Vänligen logga in för att delta i budgivningen.
Budhistorik
220 000

ditt bud
210 000

ditt bud
200 000

ditt bud
190 000

ditt bud
180 000

ditt bud
170 000

ditt bud
160 000

ditt bud
150 000

ditt bud
140 000

ditt bud
130 000

ditt bud
120 000

ditt bud
110 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
541. Elsa Thoresen, Varelse.
Aktuellt bud:
220 000 SEK