Arne Vodder

(Danmark, 1926-2009)
Arne Vodder
(Danmark, 1926-2009)

Arne Vodder, matbord, Sibast, Danmark, 1960-tal

Fanerat med teak. Sex ben. En iläggsskiva. Längd 200-250, bredd 104, höjd 72 cm.

Slitage. Repor. Fläckar. Benställningen omlimmad.

Utropspris
15 000 SEK

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13