Design Möbler
1314498

Arne Vodder

(Danmark, 1926-2009)
Arne vodder, matbord, sibast, danmark, 1960-tal.

Arne Vodder, matbord, Sibast, Danmark, 1960-tal

Fanerat med teak. Sex ben. En iläggsskiva. Längd 200-250, bredd 104, höjd 72 cm.

Slitage. Repor. Fläckar. Benställningen omlimmad.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
15 000 SEK