1314524

Elias Muukka

(Finland, 1853-1938)
Elias muukka, olja på pannå, signerad och daterad-86.

Elias Muukka, olja på pannå, signerad och daterad-86.

Skymningslandskap. 23x18,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
600 EUR