1314569

Modellfartyg, "Suomen Joutsen", 1900-talets senare hälft.

Modellfartyg, "suomen joutsen", 1900-talets senare hälft.

Målat och lackat trä, segel i tyg. Längd 80 cm, höjd 65 cm.

Senare målning. Ställvis smärre färgbortfall. Lagning.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Utropspris
300 EUR