1314590

Josep Puigmarti Valls

(Spanien, Född 1932)
Josep puigmarti valls, blandteknik på duk/pannå, signerad och daterad.

Josep Puigmarti Valls, blandteknik på duk/pannå, signerad och daterad.

Utan titel. 54 x 65 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK