Belysning Ljuskronor
1314597

Ljuskrona, 1900-tal

Ljuskrona, 1900-tal.
Ljuskrona, 1900-tal.
Ljuskrona, 1900-tal.
Ljuskrona, 1900-tal.

Järn och ek. Sex ljusarmar. Diameter 72, höjd 75 cm.

Slitage. Rostangrepp.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK