Konst Modern svensk konst
1314741

Max Gregor Carlsson

(Sverige, 1914-1996)
Max gregor carlsson, olja på pannå signerad.

Max Gregor Carlsson, olja på pannå signerad

Interiör, 31 x 44 cm

Obetydligt ytslitage. Ram med skada

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Klubbat pris
2 800
276
333
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
5 maj 14:44
2 800 SEK
5 maj 14:44
2 600 SEK
5 maj 14:44
2 400 SEK
5 maj 14:44
2 200 SEK
5 maj 14:43
2 000 SEK