Design Möbler
1314854

Göran Malmvall, byrå, Svensk Fur, 1900-talets mitt.

Göran malmvall, byrå, svensk fur, 1900-talets mitt.

Furu, längd 80, bredd 40, höjd 70 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
5 000 SEK