Möbler Speglar
1314896

Spegel, 1900-talets första hälft.

Fasettslipat spegelglas. Höjd ca 94 cm, bredd 33 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre skada i ramen.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Utropspris
250 EUR