Konst Contemporary
1314909

Ulf Lundkvist

(Sverige, Född 1952)
Ulf lundkvist, olja på duk, signerad och daterad 2015.

Ulf Lundkvist, olja på duk, signerad och daterad 2015.

Kvinna i vattnet. 116 x 89 cm.

Obetydlig tryckskada. Smärre ytslitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
20 000 SEK