Konst Modern svensk konst
1314984

Olle Ängkvist

(Sverige, 1922-2006)
Olle ängkvist, blandteknik, monogramsignerad och daterad 30.9.95.

OLLE ÄNGKVIST, blandteknik, monogramsignerad och daterad 30.9.95.

Komposition. Mått 16 x 17 cm.

Vågigt papper eller duk. Glas saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L121

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 700
167
202
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
5 maj 10:58
1 700 SEK
5 maj 10:58
1 500 SEK
29 apr 1:41
1 300 SEK
28 apr 14:24
1 200 SEK
27 apr 23:39
1 100 SEK