Carl Skånberg

(Sverige, 1850-1883)
Carl Skånberg
(Sverige, 1850-1883)

Carl Skånberg, olja på pannå stämpelsignerad

Landskap, 16 x 25 cm

Obetydligt ytslitage.

Konstnär

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13