stål, automatisk, safirglas, datum, originallänk, viklås, cert (ej daterat), ca 2007
Caliber 1152, Serienr. 58372220, Boettnr. 175.0083, Länkreferensnr. 1562/850, Referensnr. 3513.50.00
Åldersrelaterat slitage. Repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.