Konst Modern svensk konst
1315224

Endre Nemes

(Ungern/Sverige, 1909-1985)
Endre nemes, akvarell, signerad.

Endre Nemes, akvarell, signerad.

Utan titel. I. 31 x 23 cm.

Ej examinerad ur ram, fläckar, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK