Konst Modern svensk konst
1315225

Vide Janson

(Sverige, 1924-2007)
Vide janson, bemålad relief, signerad och daterad 1980 a tergo.

Vide Janson, bemålad relief, signerad och daterad 1980 a tergo.

Utan titel. 41 x 51 cm.

Naturlig sprickbildning.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

500
50
61
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
7 jun 12:57
500 SEK